שף אורן גירון

המידע בדף זה לקוח מדף הבית של בית הספר לבישול – עושים בישול – של אורן גירון

שף אורן גירון, נשוי לנילי ואב לאיתי, עידו ושירי, מתגורר ברעננה, הבעלים והמנהל המקצועי של המרכז הקולינארי ׳עושים בישול׳.

את דרכו הקולינארית החל גירון בגיל 14 כבר אז מכר בצקים קפואים לכל דורש בימי החופש הגדול. בשנת 1991 לאחר שחרורו הצבאי נרשם אורן לבית הספר ׳תדמור׳ למסלול מנהל בתי מלון. לאחר שסיים את לימודיו בהצטיינות החליט להקדיש את זמנו ללמוד אהבתו הגדולה ונסע ללונדון לבית ספר היוקרתי לקולינאריה Le Cordon Bleu – שם רכש את כל ההכשרה הקיימת בתחום של בישול ואפיה וזכה לתעודה הנכספת Le Grand Diplôme בהצטיינות יתרה. לקראת סיום לימודיו, זכה אורן לבשל ארוחת צייד לבית המלוכה האנגלי, בנוכחות הנסיכה דיאנה המנוחה, הנסיך צ׳ארלס, המלכה אליזבט ובעלה פיליפ. בשנת 1995 חזר אורן והחל את עשייתו בענף.

חלק מפועלו של השף היה ניהול גני אירועים יוקרתיים, ניהול ויעוץ לחברות מזון מובילות,יעוץ לתוכניות טלוויזיה ורדיו. מאז שנת 2003 מנהל השף גירון את המרכז הקולינארי ׳עושים בישול׳ יחד עם נילי וצוות עובדים מקצועי ומסור, שמו לעצמם למטרה לתת לכל תלמיד תחושה של בית קולינארי. אליהם מצטרפים מקבץ השפים הקונדיטורים הטובים בארץ. בין המורים שמלמדים במרכז: שף קונדיטור טל האוזן, שף קונדיטור הילה עזרא, שף קונדיטור אורטל שימרון, שף קונדיטור אייל רווח, שף יולי מזרחי, שף אלון ליבנה, שף חני בורובסקי ועוד. כולם מתמחים בשיטות הוראה מותאמות לענף הבישול והאפייה, בפיקוח וניהול מקצועי של השף אורן גירון.

אחת לשנה מקפיד מרכז ׳עושים בישול׳ להזמין לסדרה של סדנאות אומן שפים ידועי שם מכל העולם, על מנת לספק עוד ידע, טכניקות והעשרה מקצועית לבוגריו ולעמוד בקו אחד עם הסצנה הקולינארית העכשווית.

אנו מצפים לראותכם בין אלפי תלמידים שהחליטו לבחור בטוב ביותר.

חדשות